Hakkımızda

KARANFİL FIRIN BOYA, 1969 yılında Karanfil Çalışkan tarafından asıl adı Termolak Fırın Boya olarak İstanbul Bayrampaşa'da kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı Fırın boya sektöründe Aile Dikiş Makineleri ile Sanayi ve Konfeksiyon makineleri boyamaktır. Daha sonraki yıllarda pazarın gelişen ihtiyaç ve teknolojisine uygun olarak Plastik Yüzey Boyama işlerine girişmiş, uzun zaman Türkiye'de ilk olarak Mercedes, Volvo, Tofaş, Ford ve Uzel gibi otomotiv sanayinin önde gelen firmalarına Stop Lamba camlarının boyaması ile devam etmiştir.

Firmamız 2003 yılında kurucumuzun oğullarının katılımıyla KARANFİL FIRIN BOYA olarak devam ettiği sektörde her nevi dikiş manikeleri boyamanın yanında geliştirilen robot boyama sistemi ile bakalit gibi plastik yüzey boyama, her türlü hafif metal boyama ve flok kaplama işleri ile faaliyetini sürdürmektedir.
Misyonumuz, KARANFİL FIRIN BOYA olarak 40 yıla yakın tecrübemiz ile birlikte dürüst hizmet vermek, kaliteli üretim tekniklerini uygulamak, ürünlerde farklılık ve yenilik yaratmak ve bu farklılığı müşteri memnuniyeti doğrultusunda geliştiren yenilikçiliği özümsemiş olmaktır.

Vizyonumuz, firmamız başta plastik yüzey olmak üzere faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde artan iş potansiyeline paralel olarak büyüyen ve hızla ilerleyen üretim teknolojisine ulaşmayı hedef edinen bir kuruluştur.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerin talepleri doğrultusunda yenilikçi...
Müşterilerin ihtiyaç duyduğu ürünleri en doğru en hızlı biçimde sunmak
Teknolojik gelişmeleri izlemek ve üretimde kullanmak
Hizmet verdiğimiz ürünlerde kalite ve standardizasyonu sağlamak.

Galeri

Bakalit ve Plastik Yüzey Boyama

Flok Kaplama

Dikiş Makinası Boyama

İletişim

Karanfil Fırın Boya ve Flok Kaplama

Gümüşsuyu Cad. Gümüş Han
No:49 Kat:1 / 37-38-39
Topkapı-Maltepe / İstanbul

Telefon:0 212 565 24 28
Faks:0 212 576 48 32
E-mail: